Subscribe

KGBT: 31.TUR || YORUM: MEKANİK AŞK | ZELİHA EREN

9/21/2016, BY Tuğba Atıcı Coşar -


Bilişim İstihbarat Servisi'nde macera hız kesmeden devam ediyor! Kemerlerinizi çıkarmadınız, değil mi?
Gördüğü her güzele kur yapabilme yeteneği olan, Bilişim İstihbarat Servisi'nin cesur ve yakışıklı ajanı Alex Cavendish, dünya kadın popülasyonu içinde asla öpmemesi gereken tek kadının dudaklarına dokunurken, geri dönüşü olmayan bir yola girdiğinin farkında değildi.
Julie Thompson, robotlarıyla mutlu mesut yaşayan, onlara nesli tükenmekte olan son panda yavrusu muamelesi yapan bir bilim insanıydı. Fakat evrenin onunla ilgili farklı planları vardı. Hayatı boyunca nefret ettiği adamın çekimine kapılıp bir yanardağa dönüşmüş, bu da yetmezmiş gibi bir anda ajan olup göreve gönderilmişti. Üstelik de onunla…
Alex, aristokrasinin beşiği olan İngiltere'de skandal haberler, renkli alışveriş poşetleri, işkence aletine dönüştürülmüş rujlar ve katil olma potansiyelini ortaya çıkaran futbolcuların arasında akıl sağlığını korumaya çalışırken, bir yandan da kendi de dâhil olmak üzere- dünya çapında birçok ajanın hayatını kurtarmayı amaçlayan görevde başarılı olmak için, geçmişinden gelen şeytanlarıyla savaşmak zorunda kalır.
İki inatçı yüreğin baştan çıkarma oyunlarıyla süslenen doludizgin aşkına kahkahalarla eşlik ederken, tehlikeli maceralarla kalp atışlarınız yükselecek.
Tavsiye: Kesinlikle sakin olmadan okuyun!
Öfke hiç bu kadar ateşli olmamıştı. Tutku hiç bu kadar alev almamıştı. Ve aşk… Belki de hiç bu kadar eğlenmemişti bu iki delinin kalbine düşene dek.
(Tanıtım Bülteninden)


Sayfa Sayısı: 512
Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Ephesus Yayınları
 Serinin devam kahramanları Alex ve Julia'nın hikayesi kıyaslama gibi olmasın ama ilk kitabın bir tık üzerinde oldu benim için. Çiftimiz son derece eğlenceli karakterler. Zaten ilk kitapta bunun sinyallerini bolca almıştık ve beni şaşırtmadı.
Kuzey Masalı'n da ben Julia karakterini aşırı sevmiştim. Ve ikinci kitabın onun üzerine yazılı olduğunu duyunca çok sevinmiştim.
Alex zaten çok kendine has bir karakter. Azıcık ucundan da fazlasıyla şımarık beyimiz ama onun o hallerini severek okudum.
İkilinin bol atışmaları sahneleri çok eğlenceliydi. Alex'in her şeye bir cevabı var resmen adam susmuyor. Her cevabın altında da kesinlikle bir ima bulunduruyor orası ayrı tabii.
Julia'nın da onan aşağı kalır yanı yok tabii. Onu belki de bu yüzden çok sevmiş olabilirim. Ama konu Alex ise kız ne yapsa onu pek susturamadı.
Bu kitapta Masal ve Kuzey'i de görüyoruz. Hatta tüm karakterler vardı. Aksiyon daha fazlaydı bu kitapta ve bu kısmı hoşuma gitti.
Benim hikayelerini merak ettim bir çiftim var. En çok onları istiyorum. Zack benim adamım. Umarım yazarın sırada ki kitabı onun hikayesidir.
Eğlenceli bir kitap arıyorsanız Mekanik Aşk gülme garantili bir kitap.
Seveceğiniz düşünüyorum.
Mutlu günler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder